OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela 26 marca 2023 roku 5. Niedziela Wielkiego Postu

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela 26 marca 2023 roku

5. Niedziela Wielkiego Postu

 

1. W przyszłą niedzielę, 2 kwietnia, obchodzimy Uroczystość Męki Pańskiej czyli Niedzielę Palmową. Poświęcenie palm po każdej Mszy św. – zapraszamy szczególnie na godzinę 11.00. – Rada Sołecka nagrodzi każdą palmę słodkim upominkiem.

2. Od soboty, czyli od Zwiastowania Pańskiego wystawiona jest Księga Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego – prosimy o wpisywanie się i modlitwy w tej intencji.

3. Przedstawiciele Parafialnej Rady Duszpasterskiej zbierają dziś ofiarę na remont dachu (drugi termin w tym miesiącu).

4. Młodzież wyjeżdżająca na ŚDM do Lizbony w tę i przyszłą niedzielę prowadzić będzie kiermasz w celu zgromadzenia środków na wyjazd.

5. Przypominamy o wykładzie na temat Całunu Turyńskiego – 2 kwietnia ok. godziny 10.00. w naszym parafialnym kinie. Zapraszamy!

6. Na kwiaty do Grobu Pańskiego i Szlak Papieski ofiary złożyły kolejne przysiółki: Walatki i Klimasy, od przedszkola do sklepu GS, Dudysi, Podrachowiec, Waliczki, Misie, Miki, Madlówka, od kościoła do leśniczówki.

7. Spotkanie w celu omówienia spraw związanych z przygotowaniem kościoła na święta, dla mieszkańców siedliska Płowuchy, odbędzie się w środę (29.03.) po wieczornej Mszy św. czyli ok. godziny 18.45.

8. Do przygotowania kościoła w sobotę prosimy: Gabrielę Kliś, Mirosława Fułata, Barbarę Mierowską, Dariusza Biernata.

WSZYSTKIM SOLENIZANTOM I JUBILATOM TEGO TYGODNIA ŻYCZYMY WIELU BOŻYCH ŁASK.