OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
Niedziela 12 kwietnia 2026 roku.
2. NIEDZIELA WIELKANOCNA CZYLI
MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.
1. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Składka przeznaczona jest na cele charytatywne.
2. W piątek, 17 kwietnia, modlimy się do Bożego Miłosierdzia z racji trzeciego piątku miesiąca.
3. Przyszłą niedzielę obchodzić będziemy jako NIEDZIELĘ BIBLIJNĄ. Przed każdą Mszą św. czytane będą psalmy i fragmenty Pisma św.
4. Również w przyszłą niedzielę (19 kwietnia) gościć będziemy w naszej parafii przedstawicieli Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta z Bielska-Białej. Prowadzona będzie kwesta na rzecz osób bezdomnych i ubogich, a w szczególności na jadłodajnię. Bardzo prosimy o wsparcie tej akcji.
5. Prasa Katolicka do nabycia pod chórem.
6. Dziękujemy za przygotowanie kościoła. Na następny tydzień zapraszamy: Alicję Porębską, Paulinę Skrabę, Dorotę Szczotkę, Martę Zwardoń.
WSZYSTKIM SOLENIZANTOM I JUBILATOM TEGO TYGODNIA ŻYCZYMY WIELU BOŻYCH ŁASK.