ZAPROSZENIE - koncert zespołu Fausystem

ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy na wspólne śpiewanie i modlenie ku chwale Pana, które odbędzie się 29.11.2019 r. tj. w piątek o godzinie 17:00 w Naszym Kościele. Towarzyszyć Nam będzie fantastyczny zespół Fausystem. Rozpoczniemy Mszą Świętą a następnie Wieczór Uwielbienia i agapa.

Projekt Fausystem – kto, co, jak?

Projekt Fausystem zajmuje się działalnością ewangelizacyjną.

Projekt na stałe wpisuje się w działalność salezjańską, zarówno pod względem przesłania św. Jana Bosko jak i formalnie, ponieważ właśnie u Salezjanów w Oświęcimiu ma swoją siedzibę i tam może liczyć na wszelkie wsparcie i pomoc.

Zespół FAUSYSTEM powstał w 2013 r., w którym wyruszyła pierwsza Piesza Pielgrzymka Diecezji Bielsko-Żywieckiej do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Sama nazwa ma wskazywać na przesłanie Miłosierdzia Bożego pozostawione nam w dzienniczku s. Faustyny.

Do zespołu dołączyli znakomici muzycy i jednocześnie ludzie o otwartych sercach dla promowania chrześcijańskiej kultury.

Od samego początku zespół wykonywał utwory autorskie oraz poruszające duszę pieśni uwielbienia.

Z zespołem współpracują i występują tacy artyści jak Golec uOrkiestra, Magda Anioł i Adam Szewczyk, Hanka Rybka, Justyna Hubczyk, Kasia Zaręba, Marcin Pokusa, zespół Dzień Dobry, Łukasz Pilch, Gospel Rain, Leszek Aleksander Moczulski i wielu innych wspaniałych ludzi.

Pomysłodawcą i kierownikiem Projektu Fausystem jest Piotr Mirecki – muzyk zespołu Dzień Dobry, założyciel zespołu Fausystem, współpracownik salezjański, mąż i ojciec dwóch synów.

Kierownikiem duchowym Projektu jest ks. Andrzej Policht SDB.

(Informacje pochodzą z profilu https://pl-pl.facebook.com/ProjektFausystem/)