OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela - 29.05.2022 r. - Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela – 29.05.2022 r. – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Liturgiczne obchody tygodnia:

  • poniedziałek – wspomnienie św. Jana Sarkandra, prezbitera i męczennika, patrona diecezji
  • środa – wspomnienie św. Justyna, męczennika. Z okazji Dnia Dziecka modlimy się w intencji wszystkich dzieci. Rozpoczynamy czerwcowe nabożeństwa ku czci  Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • piątek – wspomnienie świętych męczenników, Karola Lwangi i Towarzyszy. Jest to pierwszy piątek miesiąca, prosimy o zgłoszenie chorych.

1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2. Pielgrzymka Szlakiem Papiesko-Loretańskim (w sobotę, 4 czerwca) rozpocznie się Mszą św. o godzinie 8.00. Wymarsz na szlak około godziny 9.00. Dziękujemy sponsorom i wszystkim tym, którzy pomagają w jej organizacji.

3. Równocześnie informujemy, że 5 czerwca (niedziela) w Skoczowie, w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła, o godzinie 10.30. rozpocznie się pielgrzymka ku czci św. Jana Sarkandra, która wyruszy w procesji na Kaplicówkę. Ks. biskup serdecznie zaprasza.

4. Rada Ekonomiczna informuje, że na remont dachu została zebrana do końca tego miesiąca kwota 46.600 złotych. Kolejny termin zbiórki to 12 i 26 czerwca. Dziękujemy za każdą złotówkę.

5. Prasa Katolicka do nabycia pod chórem.

6. Do przygotowania kościoła zapraszamy panie: Ewę Lach, Grażynę Lach, Ewę Misiarz, Annę Wolny. Sprzątanie kościoła po wyruszeniu pielgrzymki na szlak.

WSZYSTKIM SOLENIZANTOM I JUBILATOM TEGO TYGODNIA ŻYCZYMY WIELU ŁASK BOŻYCH.