OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela 16 kwietnia 2023 roku 2. Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela 16 kwietnia 2023 roku

2. Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego.

 

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia – jest to patronalne święto Caritas. Składka przeznaczona na cele charytatywne.

2. W sobotę, 22 kwietnia, organizujemy przy naszej parafii “Dzień Sportu Caritas”, rozpoczęcie o godzinie 9.00. Zapraszamy do udziału w rozgrywkach i kibicowania. Szczegóły na plakatach. (29 kwietnia TVP – Agape  Blisko Ciebie).

3. W przyszłą niedzielę (23.04.) planowana jest wizyta alumnów z Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie, którzy włączą się w duszpasterstwo powołań. Niedziela ta jest “Niedzielą Biblijną “, której celem jest zwrócenie uwagi na moc Słowa Bożego.

4. W związku ze zbliżającym się odpustem w Górnej Soli (03.05.2023 r.) o przygotowanie kaplicy na tę uroczystość prosimy kolejne rodziny: Wala, Waliczek, Węglarz, Hubka, Ziętek, Łasut, Maciejowski.

5. Wójt Gminy przestrzega przed oszustami, którzy pojawili na naszym terenie i próbują wyłudzić dane osobowe i wpłaty powołując się UG. Żadna kontrola nie jest w tej chwili prowadzona przez gminę! Prosimy o zgłaszanie takich przypadków .

6. Informujemy wszystkich rodziców dzieci, które chcą korzystać z parafialnego boiska, że parafia nie ponosi odpowiedzialności za ich bezpieczeństwo poza zorganizowanymi formami zajęć. Rodzice, wyrażając zgodę na  przebywanie dziecka na boisku w jego wolnym czasie, biorą odpowiedzialność na siebie. (Deklaracja zgody do pobrania pod chórem – zwrot wypełnionej).

7. Przedstawiciele Duszpasterskiej Rady Parafialnej zbierają dziś składkę na remont dachu – drugi termin w tym miesiącu to 30 kwietnia.

8. Prasa Katolicka do nabycia pod chórem.

9. Do przygotowania kościoła zapraszamy: Alicję Adamowicz, Annę Draszczyk, Ewę Gruszkę i Edwarda Tomalę.

WSZYSTKIM SOLENIZANTOM I JUBILATOM TEGO TYGODNIA ŻYCZYMY WIELE BOŻYCH ŁASK.